Live a online koučink FigoFit

Začínáte cvičit, chcete shodit, nabrat, zpevnit, narovnat postavu, kompenzovat sedavou práci, zlepšit se ve sportu, zlepšit kondici ???

Nevíte jak na to, nebo se cítíte ztraceni v postupu ve fitku ? Jsou na vině cviky, jejich výběr, tréninkové metody nebo jejich programování a plán? Potřebujete nutriční poradenství k dosažení vašich krátkodobých a nakonec dlouhodobých cílů ?

Můj cíl je abyste začali, vydrželi a měli výsledky !

Služba FigoFit ti zaručí v první řadě online individuální tréninkový plán s vysvětlením, příslušný počet osobních tréninků, kde projdeme vše potřebné, stravovací doporučení a také výukový systém, kde jsou všechny lekce cviků a další prémiový obsah a výhody. Vše s ohledem na tvůj režim.

Pozor, je to komplexní režim a nedá se předat, vstřebat za jednu hodinu, nebo jedno popovídání. Je potřeba souvisle, konzistentně cvičit a vydržet.

Zaručuji zlepšování, podporu, videa, kontakt se mnou 24/7, ať už jsme oba kdekoliv a to stále s nejlepšími výsledky v souladu s výkonem, silou, vzhledem, kondicí a tvými cíly. Zajímá vás víc ? Ozvěte se mi přes jakýkoliv kanál !


Ceník

Každý člen má samozřejmě všechny bonusové materiály, stravovací sekci, učebnice cviků, obsah a výhody, které se stále rozšiřují apod., cena vždy na měsíc, víc jak 6x měsíčně s někým chodit nemá pro mě smysl.

Pro více detailů se mi ozvěte.

1. Figofit pro jednotlivce

a) tréninkový plán + 2x osobně  1199,-

b) tréninkový plán + 4x osobně  1599,-

c) tréninkový plán + 6x osobně  1999,-

d) online jen plán + členství 1000,-

e) trénink navíc při plánu 300,-

f) INDIVIDUÁLNÍ DOMLUVA

2. Figofit pro dvojici

Myslím, že kromě vzájemné motivace a parťáka je to i výhodné ! Pokud totiž chodí dvojice spolu, tak mají dvojnásobnou porci.  (Např.: Každý z páru plán + 2 tréninky za 999,-, dohromady to jsou pro dvojici 4 tréninky společné. Lepší než každý zvlášť)

  • 2000,- / dvojice = oba plán + 4x osobně
  • 3500,- / dvojice = oba plán + 8x osobně
  • trénink navíc při plánu 400,-

3. Figengers členství bez plánu – podpoř mě, dostaneš prémiový obsah, výhody a materiály jako ti co cvičí, akorát bez konzultace a tréninkového plánu.

a. 3 měsíce 400,-
b. 6 měsíců  600,-
c. 12 měsíců  1000,-

4. Konzultace osobně / online, cena individuální, rád pomůžu, ale delší úkony ne (viz článek proč nedělám zadarmo). Ozvěte se.

5. Tématické osobní lekce a tréninky, k tomu vždy potřebné materiály a podpora.

cena a témata zde, či v menu Lekce

Pokud máš zájem, dotaz, nejasnost, kdekoliv se ozvi, případně vyplň formulář níže a jdeme na to !

Vítám dlouhodobou spolupráci. 

Pokud jsi z okolí Olomouce, nebo se domluvíme, můžeme dát i úvodní osobní trénink. Trénuji v posilovně Relax na Jánského 8, Olomouc.

V případě zájmu se stačí ozvat – viz kontakt, sociální sítě, nebo v menu Sleduj, případně stačí vyplnit podrobnější formulář na následujícím odkazu :

JDU DO TOHO !

Ukázka z eKurzu FigoFit základni cviky, kde najdete vše potřebné pro cviky, které píši do online programů pro cvičence. Už se tak nemusíte na nic vymlouvat a jen pořádně pilovat.

Jak to funguje ? 

Jako základní kámen dodám Tréninkový plán, k tomu patří osobní tréninky, kdy si řekneme základy a natrénujeme cviky. Dostaneš taky instrukce a videa ke cvikům. Video formou budeme konzultovat tvoje provedení a techniku.

K tréninkovém plánu a online dohledu dostaneš i instruktážní videa, e-kurzy a prémiový obsah, kde jsou všechny poznámky, informace a tipy k technice a cvikům, které cvičíme. Další výhody samozřejmostí. 

Naučím tě jak sledovat kalorie a makroživiny pro tvé cíle (hubnutí, nabírání). Řekneme si, čemu se vyhnout, jak se nezpomalovat a nejít proti svému cíli. Dostaneš taky průvodce, potraviny, regeneraci, základy tréninku, prémiový obsah.

Nebudu ti nic nařizovat, sami se rozhodněte, co, kdy a jak jíst. Doporučím ti také suplementy v případě potřeby a budeme spolu týdně kontrolovat progres, uděláme si shrnutí, případné úpravy.

Online podpora během celého období je samozřejmost, využít můžete Messenger, Instagram, Whatsupp, Email, zvukové nahrávky, domluvíme. Webové rozhraní s účtem. KDYKOLIV.

Nejsme nejsilnější, nejsme nejrychlejší, ale dáváme do toho nejvíc ! BUUUM