Online koučink FigoFit

Služba Online osobní trenér ti zaručí individuální tréninkový plán s vysvětlením a systém, zlepšování, podporu, videa, kontakt se mnou 24/7, ať už jsme oba kdekoliv a to stále s nejlepšími výsledky v souladu s výkonem, silou, vzhledem, kondicí a tvými cíly.

Jak to funguje ?

Jak to funguje ?  Jako základní kámen dodám Tréninkový plán, instrukce a videa ke cvikům.Video formou budeme konzultovat tvoje provedení a techniku.

Naučím tě jak sledovat kalorie a makroživiny pro tvé cíle (hubnutí, nabírání). Řekneme si, čemu se vyhnout, jak se nezpomalovat a nejít proti svému cíli.

Nebudu ti nic nařizovat, sami se rozhodněte, co, kdy a jak jíst. Doporučím ti také suplementy v případě potřeby a budeme spolu týdně kontrolovat progres, uděláme si shrnutí, případné úpravy.

Online podpora během celého období je samozřejmost, využít můžete Messenger, Instagram, Whatsupp, Email, Webové rozhraní s účtem. KDYKOLIV.

Pokud jsi z okolí Olomouce, nebo se domluvíme, můžeme dát nad rámec online sekce i osobní trénink. Trénuji v posilovně Relax na Jánského 8, Olomouc.

CENA za Online trenéra Figofit 

899,- /měsíc.

Vítám dlouhodobou spolupráci

V případě zájmu stačí vyplnit následující formulář :

JDU DO TOHO !

Začněme společně!

Začínáte, chcete shodit, nabrat, zpevnit, narovnat, nebo se cítíte ztraceni v postupu ve fitku ? Jsou na vině cviky, jejich výběr, tréninkové metody nebo jejich programování a plán? Potřebujete nutriční poradenství k dosažení vašich krátkodobých a nakonec dlouhodobých cílů: ztráta tuku nebo svalová hmota ?

Potřebuješ někoho, kdo tě bude hlídat, motivovat a provede tě zodpovědně světem cvičení, pohybu a sportu směrem ke kýženému výsledku a zároveň tě nenechá usnout na vavřínech ? 

Také dostaneš přístup do členské sekce webu, kde bude prémiový obsah.

Už teď jsou v Olomouci, Česku a i Slovensku lidi, co začali cvičit podle mě a mých plánů, instrukcí. Ostatní jsou připraveni taky.  Tak na co čekáš ?

 

CENA JE 899,- /měsíc online trenéra.

Vítám dlouhodobou spolupráci. 

Pokud jsi z okolí Olomouce, nebo se domluvíme, můžeme dát nad rámec online sekce i osobní trénink. Trénuji v posilovně Relax na Jánského 8, Olomouc.

V případě zájmu stačí vyplnit následující formulář :

JDU DO TOHO !

 

Nejsme nejsilnější, nejsme nejrychlejší, ale dáváme do toho nejvíc ! BUUUM