Online trenér

Začínáte cvičit, chcete shodit, nabrat, zpevnit, narovnat postavu, kompenzovat sedavou práci, zlepšit se ve sportu, zlepšit kondici ???

Nevíte jak na to, nebo se cítíte ztraceni v postupu ve fitku ? Jsou na vině cviky, jejich výběr, tréninkové metody nebo jejich programování a plán? Potřebujete nutriční poradenství k dosažení vašich krátkodobých a nakonec dlouhodobých cílů ?

Využijeme mých zkušeností a know how, podle všech důležitých informací vytvořím rozumný plán, základní jídelníček nebo tréninkový plán, které budeme neustále vyvíjet, abychom maximálně využili tvůj potenciál a dosáhli na výsledky !

Pozor, je to komplexní režim a nedá se předat, vstřebat za jednu hodinu, nebo jedno popovídání. Je potřeba souvisle, konzistentně cvičit a vydržet a to už je na tobě !

Více informací
Cílem plánu je zvýšit celkovou sílu těla, objem svalů a snížit procento tukových zásob. Zlepšit metabolismus, kondici, výdrž a celkově cítit se lépe. Žádné dlouhé kardio a tréninky.  Nevyhazovat peníze za zbytečné doplňky a nebo špatnou stravu. Být funkčnější, zdravější, silnější a lépe vypadající – buď Figenger !

Plán obsahuje speciální individuální tréninkový plán na 3-6 dní v týdnu. Přehledné instrukce o rozcvičení, pořadí cviků, počty sérií, opakování, pauz a popis jejich účelu. Budeme společně kontrolovat silové pokroky, které každý týden vypočítám a zhodnotím pro maximální pokroky. V ceně je samozřejmě také jídelníček na míru, který bude optimálně nastaven a postupně upravován podle cíle, těla a tréninku každého klienta zvlášť. V ceně jsou také mé znalosti, tipy, rady a průběžné kontroly dle potřeby po dobu jednoho měsíce. Spousta trenérů vytvoří jídelníček a již se s vámi nebaví. Kontrola jídelníčku, silových výkonů, regenerace, nálady a průběžných výsledků je zásadní věc, kterou se od konkurence liším. Chci, aby můj klient měl funkční předlohy, které budou mít výsledky dle cíle klienta!

VIP sekce zdarma
Každý klient má v rámci tréninkového plánu / jídelníčku přístup k prémiovému obsahu ve VIP sekci. Fitness recepty, přehled cviků dle partií, mé know how v pravidelných článcích. Prémiový obsah i na soc.sítích. 

Co je potřeba si předem uvědomit:
1) Nečekej žádné drastické pohyby tělesné váhy. Žádné klasické objemové přežírání a následné ztrácení měsíců v hladovkách je naprosto kontraproduktivní a nesmyslné. Snažíme se změnit životní styl, dělat věci dlouhodobě správně, cítit se lépe.

2) Tréninkový plán je velmi důležitá věc, pokud chcete mít nejlepší možné výsledky. Bez správné volby cviků, opakování, pauz a pořadí cviků budete mít těžko ideální výsledky. Dle zkušeností již vím, že lidé v tréninku dělají často mnoho zásadních chyb. Frekvence procvičení, množství sérií, opakování, vah i doba zvolených přestávek je velmi důležitá!

3) Sám využívám tento systém tréninku a díky němu dokážu zůstat v relativně dobré formě celý rok. Poznáš své lepší, silnější, funkčnější já a věřím, že budeš naprosto spokojený/á! Dej ale pozor, je potřeba makat! 

V případě zájmu je možné prodloužení spolupráce

Jak to funguje

 

Jak to funguje ? 

Jako základní kámen dodám Tréninkový plán, k tomu patří konzultační tréninky, kdy si řekneme základy a natrénujeme cviky. Dostaneš taky instrukce a videa ke cvikům. Video formou budeme konzultovat tvoje provedení a techniku.

Naučím tě jak sledovat kalorie a makroživiny pro tvé cíle (hubnutí, nabírání). Řekneme si, čemu se vyhnout, jak se nezpomalovat a nejít proti svému cíli. Dostaneš taky průvodce, potraviny, regeneraci, základy tréninku, prémiový obsah.

Nebudu ti nic nařizovat, sami se rozhodněte, co, kdy a jak jíst. Doporučím ti také suplementy v případě potřeby a budeme spolu týdně kontrolovat progres, uděláme si shrnutí, případné úpravy.

Online podpora během celého období je samozřejmost, využít můžete Messenger, Instagram, Whatsupp, Email, zvukové nahrávky, domluvíme. Webové rozhraní s účtem. KDYKOLIV.


Ceník naleznete na úvodní stránce. Případné dotazy směřujte na mě. 


Objednávka programu

Po odeslání formuláře vám budou zaslány veškeré informace a pokyny na email. Můžete se také ozvat na ostatních kontaktech