O mně

Nohy a cviky na spodek těla jsou základ !!!

Michal Dokoupil = Figo, *Olomouc

Management sportu a trenérství – FTK UPOL

Nemám soutěžní ambice, nemám rád kulturistiku, nemám rád doping, nemám rád stroje. Vyznávám volné váhy a s nimi základní cviky správnou technikou, snažím se o průnik toho nejlepšího ze všech silových disciplín v kombinaci se sportem a pohybem. To co cvičím a dělám já, tak to samé ordinuji těm, co mi důvěřují.

Poprvé jsme byl ve fitku 22.10.2016, protože jsem chtěl se sebou začít „něco“ dělat, zhubnout a dostat se do kondice po úrazu kolena.

Začal jsem klasicky se všemi chybami, jel jsem kulturistický trénink, cvičil ve strojích, neřešil jsem stravu, nakupoval jsem x suplementů, ignoroval jsem regeneraci, neměl jsem v cvičení systém, neznal jsem správnou techniku a metody. Nevyužíval jsem základní cviky a pohyby.

nic není hned

Postupně jsem ale víc studoval, využíval informace nabyté během studia a vše jsem si vyzkoušel na sobě. Postupně jsme začal trénovat systematicky a hodnotit progres, zvyšovat kondici, zařazovat různé tréninkové metody a postupy a taky řešit výživu, regeneraci a pohybové aktivity. Není totiž vše jen snaha v posilovně !

Začal jsem se také víc hýbat, cestovat a hlavně chodit a lézt po horách.

ve svém živlu

Moje snažení neuniklo pozornosti mého okolí, a proto jsem po cca 2 letech začal provozovat Instagram / Facebook FIGOFIT, kde publikuji svůj pohled na věc, filozofii, svůj progres.

Poté již začalo trénování s lidmi, jejich vedení, online koučink, sestavování tréninkových plánů. výživové poradenství. Tohle všechno mě hodně baví, záleží mi na spokojenosti svěřenců a snažím se neustále zlepšovat !!

Pokud máte zájem pracovat na svojí postavě, životním stylu, kondici a být figenger, neváhejte se ozvat a jdem na to ! Preferuji dlouhodobou spolupráci a kontakt.

Booom 🙂

Můj pohled na věc :

Rolovat nahoru
Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat