Dřepy a komplexní cviky

🏋️‍♀️ Cvičte dřepy a komplexní cviky ! 🏋️‍♂️ pominu-li estetiku svalů a ty, co zavodí v kulturistice, zbyde z těch co navštevují fitko množina lidí, do které patřím třeba i já a kteří chtějí min. jedno z:
➡️ zesílit, zlepšit kondici ➡️zhubnout, zpevnit tělo ➡️budovat a udržovat svalstvo
➡️doplněk k sportu, pohybu
➡️rovnat dysbalance, kompenzacni cviceni

někteří víc, někteří míň. Jelikož pro rozvoj svalů je potřeba je zasáhnout víc jak 1x týdně, a taky čím větší zapojená plocha, tím líp tělo pálí a jede, tak podle mě je rozdělení po jednotlivých partiích jako biceps triceps ramena zada prsa.. u bežných cvičenců neefektivní a zbytečné.
V mých očích je nejlepší cvičit komplexní složené vicekloubové cviky pro přirozený rovnomerny rozvoj !! ℹDíky intenzitě a závaží se můžete zlepšovat, proto je fitko vhodné, dřep je hlavně na nohy, ale při soustředěném provedení zaberete i spoustou svalů vršku… pak už jen znát další cviky, učit se, sledovat trendy (push pull legs upper lower) udělat si rozumný systém, cviky vhodně zařadit a makat. k tomu kvalitneji jist a dobre regenerovat a je to ! 🗓zitra 20 mesicu bombeni 😊👏 snad stihnu sepsat aspon kratce moji vizi a system trenovani vcetne cviku 😂🏋️‍♀️🍗 cuus a pohybu zdar

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *